fbpx

בס”ד

תקנון כללי 

חנות איקס עיגול (להלן: “החנות”) הנה חנות אינטרנטית/מסחרית מקוונת  באחריותה הבלעדית של החנות “כל פריט החל משקל” 

אודות המכירות

*   “איקס עיגול” מאפשרת לכם לקנות/לרכוש מוצרים ושירותים שונים באמצעות האתר או בהגעה לחנות, בדרך הכי מהירה, נוחה, קלה ובמחירים אטרקטיביים מטובי היצרנים, הקמעונאים והיבואנים ‘הפועלים בישראל.
*     עבור כל מוצר או שירות המוצע למכירה מוצג “דף מכירה” הכולל את פרטי המוצר או השירות המוצע למכירה, את מחיר המכירה, האחריות על המוצר אם קיימת ועוד. (להלן “דף המכירה”). 
*     כדי לבצע יש לבחור מוצר באתר, להזמין ולהזין את פרטי הלקוח ואמצעי תשלום מאושר.
*     עם סיום ביצוע הפעולה תתבצע בדיקה של פרטי כרטיס האשראי, הזמנתכם תרשם במחשבי “איקס עיגול”. לאחר מכן יישלח אל הלקוח אישור בדואר אלקטרוני על ביצוע הפעולה בתוך 48 שעות מסיום הליך המכירה. *    חשוב להבהיר, עם פתיחת כרטיס לקוח ואישור הלקוח יכלל במאגר מידע של “איקס עיגול” וימנה בתפוצת הדיוור הישיר של “איקס עיגול”.
*     נדגיש ונבהיר כי משלוח הדואר האלקטרוני אינו מהווה ראיה על ביצוע פעולה ואינו מחייב “איקס עיגול”. הרישום שנרשם במערכת הממוחשבת של “איקס עיגול” יהווה ראיה חלוטה לנכונות הפעולות. 
*     חיוב הלקוח בגין עלות המוצר או השירות הנרכש על ידו, יתבצע באמצעות כרטיס האשראי, מיד לפני שילוחו.
*     חשוב לציין כי: הגשת פרטים שגויים/ כוזבים הנה עבירה פלילית והעושה כן, צפוי להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים. 
*     במידה או מקרה ולא אושרה העסקה ע”י חברות האשראי יקבל הלקוח הודעה מתאימה בנושא. לצורך השלמת הרכישה יידרש הלקוח ליצור קשר טלפוני עם מוקד שרות הלקוחות לצורך הסדרת אישור חברות האשראי     לביצוע העסקה. יובהר ויודגש, פעולה תחשב כמושלמת רק לאחר מסירת פרטי האשראי ע”י הלקוח. במקרה כאמור, יחשבו מועדי המשלוח רק החל ממועד אישור העסקה ע”י חברת כרטיסי האשראי. במידה ולא פעל הלקוח  להסדרת האישור בתוך 7 ימים ממועד קבלת ההודעה על סירוב חברות האשראי למתן אישור לביצוע  העסקה, תהיה “איקס עיגול” רשאית לבטל את ההזמנה ולחייבו בדמי ביטול עסקה כחוק.
          א. הזמנות מעל 1200 ש”ח מצריכות אימות נתונים, במקרה כזה “איקס עיגול” תיצור קשר עם הלקוח על מנת  לוודא שכרטיס האשראי ופרטי הזיהוי שניתנו  באתר שייכים אכן ללקוח המזמין-חשוב לציין כי: הגשת פרטים כוזבים הנה עבירה פלילית והעושה כן, צפוי להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים. 
*  בצמוד לכל מוצר באתר מופיעים  תיאור המוצר והמפרט הטכני ו/או השירות, כפי שנמסרו על ידי הספקים/היבואנים. הספקים הימם אלו שנוטלים על עצמם את כל החובות המוטלות על “עוסק” על פי כל דין ובפרט על פי החוקים והתקנות להגנת הצרכן, לגבי המוצרים והשירותים המוצעים באתר, ובהתאם לתנאי תעודות האחריות והשירות הצמודות לכל מוצר ושירות.
*   זיכרו: חוק הגנת הצרכן, התשמ”א – 1981, (להלן: “חוק הגנת הצרכן”), קובע כי במידה ובחרת לבטל את העסקה שלא עקב פגם במוצר נושא החוזה או העסקה, או עקב אי התאמה בין המוצר או בין השירות, לבין הפרטים שנמסרו לך, רשאית “איקס עיגול” לגבות ממך דמי ביטול בשיעור של עד 5% ממחיר המוצר אותו רכשת או 100 שקלים חדשים,  הנמוך מביניהם, ובנוסף דמי טיפול בסך 20 ₪. במידה והמוצר יצא מהחנות בדרך אל הלקוח יופחתו גם דמי המשלוח מסך הזיכוי.

שיטת המכירה

12.  הגולש הינו בוחר מוצר (מומלץ לעיין בדף המכירה בטרם ביצוע הקניה) ומבצע את הרכישה בהתאם  להוראות האתר.
13.  מכירת המוצרים תהיה במחיר קבוע מראש עד גמר המלאי.

זמני המכירה

14.   ניתן לרכוש מוצרים 24 שעות ביממה 365 יום בשנה, עד גמר המלאי.

אספקת/הובלת המוצרים

15.  “איקס עיגול” תדאג לאספקת כל מוצר הנרכש על ידך באתר (בכפוף למלאי החנות או היבואן) לכתובת  בישראל, שהוקלדה בכרטיס הלקוח בעת פתיחתו או לכתובת חלופית אשר הוכנסה בעת סגירת ההזמנה. פירוט של אפשרויות המשלוח ולוחות הזמנים  מתעדכנים מדי פעם וניתן למצוא אותם בתקציר המשלוחים וההחזרות בקישור זה.
16.  “איקס עיגול” הינה מתחייבת לספק ללקוח רק מוצרים אשר שולמו במלואו באמצעות כרטיס אשראי כמפורט להלן.
17.  “איקס עיגול” לא תהיה אחראית לאיחורים או לעיכובים באספקה ו/או לאי-אספקה שנגרם כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה לרבות שביתות, השבתות, פגעי טבע, מגיפות, מצב מלחמה ווכיוצא בזה.
18.   באזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית “איקס עיגול” תהיה רשאית להעמיד את המוצרים ללקוחות במקום סמוך כמקובל, אשר יתואם עמם מראש. באחריות הלקוח לידע את “איקס עיגול” כי המקום שאליו הוזמן המוצר מוגבל גישה מסיבות בטיחותיות. במידה ולא הודיע הלקוח והמשלוח חזר או התעכב יחולו כל הוצאות המשלוח החוזרות על הלקוח.
19.   דמי המשלוח המפורטים באתר אינם כוללים הובלה חריגה ו/או משלוח מחוץ לישראל. הובלה חריגה משמעותה הובלה לקומות גבוהות ללא אפשרות להוביל באמצעות מעלית ו/או הובלה הדורשת כח אדם נוסף ו/או אמצעים מיוחדים.
20.   במקרה של הובלה חריגה ו/או משלוח מחוץ לישראל ו/או שינוי כתובת לאחר יציאת החבילה ממחסנינו “איקס עיגול” תהיה רשאית לגבות תשלום נוסף על התשלום הנגבה בגין ההובלה.
21.   זמני אספקת המוצרים/שירותים כפי שאלה מצוינים בדף המכירה כוללים רק את חישובם של ימי עסקים ואינם כוללים את יום ההזמנה. (ימי א’ עד ה’, לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג).
22.   את דמי המשלוח ניתן לשלם בנפרד או ביחד עם התשלום בגין המוצר. במכירה בתשלומים, רשאית “איקס עיגול” לגבות את דמי המשלוח בתשלום הראשון.
23.   רוכש מוצר יהיה רשאי לאסוף את המוצר ממחסני “איקס עיגול”. לתאום איסוף יש לפנות לשרות הלקוחות המפורסם באתר. באחריות “איקס עיגול” להודיע ללקוח באמצעות כתובת המייל שסופקה על ידו על מוכנות המוצר לאיסוף. מוצר שלא יאסף תוך 30 יום משליחת ההודעה יחשב כמוצר נטוש שלא יתקבל זיכוי או החזר כספי בגינו.
24.   בעת אספקת המוצר, רשאית “איקס עיגול” שיווק בע”מ ו/או מי מטעמה לדרוש את נוכחותו של בעל כרטיס האשראי בעת מסירת המוצר, ו/או הצגת תעודת זהות של בעל כרטיס האשראי ו/או חתימתו של בעל כרטיס האשראי על גבי שובר כתנאי למסירת המוצר.
25.   דע: בכל מקרה של בקשה לביטול עסקה שלא עקב פגם בנכס נושא החוזה או העסקה, או עקב אי התאמה בין המוצר או בין השירות, לבין הפרטים שנמסרו לך. ובמידה והמוצר נשלח זה מכבר, על מבצע הפעולה להחזיר את הנכס באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא ל”איקס עיגול” על חשבונו.

שירות לקוחות

26.   בשאלות לגבי המוצרים המוצגים בחנויות כולל בשאלות הנוגעות למפרט הטכני של המוצר, למידע על תפעול המוצר, אחריות, אנו מזמינים אותך לפנות לשירות הלקוחות שלנו במספר 03-9040507.
27.   נציגי שרות לקוחות ישמחו לעמוד לשירותכם, בשעות הפעילות המפורסמות, בכל שאלה הנוגעת לתהליך הרכישה ובכל נושא אחר על מנת להנעים את חווית הרכישה ולהפכה לפשוטה ומהירה.

כשרות להשתמש באתר

28.  “איקס עיגול”  רשאית למנוע ממשתמש מלהשתתף במכירות באתר באמצעות חסימה של משתתף בכל אחד מהמקרים הבאים: 
א.         המשתתף ביצע מעשה בלתי חוקי ו/או עבר על הוראות הדין.
ב.         המשתתף הפר תנאי כלשהו מתנאי התקנון או מתנאי השימוש.
ג.          המשתתף מסר בעת ההרשמה ו/או לאחר מכן בטלפון פרטים שגויים במתכוון.
ד.         המשתתף ביצע מעשה או מחדל שיש בו כדי לפגוע ב”איקס עיגול” ו/או מי מטעמה ו/או מי מצד ג’ כלשהו ו/או בפעילות התקינה של האתר.
ה.         בכוונת המשתתף לשוב ולמכור את המוצר או השרות בו יזכה לצד ג’ ו/או לסחור בו.

שמירה על סודיות המידע אודות המשתמש

29.   כדי לרכוש מוצר/שירות יש לבחור תחילה שם משתמש וסיסמה אישית, אשר ילוו אותך בכל הרכישות ו/או השימוש באתר. לאחר מכן הנך מתבקש לספק מידע נוסף לצורך ביצוע העסקה, כגון שם, כתובת, כתובת אלקטרונית, מספר טלפון ומספר כרטיס אשראי.
30.   מעבר לשימוש הנ”ל “איקס עיגול” שיווק בע”מ מתחייבת שלא לעשות כל שימוש במידע ללא הרשאתכם אלא עפ”י כל דין ו/או האמור בהסכם זה ואו אלא אם כן הדבר נדרש עפ”י דין או כדי למנוע שימוש לרעה.
31.   “איקס עיגול”  נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. פרטי כרטיסי האשראי אינם נשמרים באתר החברה אלא בשרת המאושר לכך ע”י חברות האשראי. כל שאר המידע נשמר ומוצפן אך בקיום מקרים שאינה בשליטתה ו/או הנובעים מכח עליון, “איקס עיגול” לא תהא אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם לך ו/או למי מטעמך עם מידע זה יאבד או אם יעשה בו שימוש לא מורשה.

תקנון ביטול מכירה/עסקה ו/או כשל תמורה

32.   הרוכש/ת רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן.
33.   לשם נוחיות המשתמש בלבד, להלן התנאים והדרך בה יכול מבצע הפעולה באתר לבטל את עסקת הרכישה שביצע:
    1.       ברכישה של המוצר – מיום עשיית העסקה (כולל) ועד ארבעה עשר ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת המסמך המכיל את הפרטים האמורים בסעיף קטן 14ג(ב) לחוק הגנת הצרכן, לפי המאוחר מביניהם;
    2.      ברכישת  שירות – בתוך ארבעה עשר ימים מיום עשיית העסקה, ובלבד שביטול כאמור ייעשה לפחות שני ימים, שאינם ימי מנוחה, קודם למועד שבו אמור השירות להינתן.
    3.      ברכישת  מוצרים מסוימים, לא יוכל הרוכש לבטל את העסקה, הכל כאמור בסעיף 14ג(ד) לחוק הגנת הצרכן.
    4.       במקרה של רכישת מוצר שנרכש ע”י הלקוח והוא ביקש מחברת “איקס עיגול” לאפסן אותו בחנותו עבורו עד שייבקש לשלוח אותו אליו או לאספו באופן עצמאי יספרו 14 הימים החל מיום ביצוע הרכישה ללא קשר       לתאריך האיסוף ו/או תאריך התשלום המלא או החלקי בגינו .
34.   ביטול של עסקה יעשה בכתב באמצעות באמצעות הדואר האלקטרוני [email protected]
35.   על אף האמור לעיל לא ניתן לבטל את רכישת המוצרים הבאים:
    1.        מוצרים פסידים
    2.       מוצרים הניתנים להקלטה, לשעתוק, או לשכפול, שהמזמין פתח את אריזתם המקורית.
    3.       מוצרים עונתיים
36.   תוצאות הביטול עקב פגם – ביטל לקוח עסקה עקב פגם במוצר נושא החוזה או העסקה, או עקב אי התאמה בין המוצר או בין השירות, לבין הפרטים שנמסרו לו מאת החנות, תחזיר החנות ללקוח בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם על ידי הלקוח, תבטל את חיובו של הלקוח בשל העסקה ולא תגבה מהלקוח דמי ביטול כלשהם; קיבל הלקוח את המוצר נושא העסקה או החוזה, יעמידו לרשות בעל החנות במקום שבו נמסר לו המוצר, והוא הדין לגבי מוצר כלשהו שקיבל הלקוח בעקבות עשיית העסקה או החוזה.
37.   תוצאות הביטול שלא עקב פגם – ביטל הלקוח את העסקה שלא עקב פגם במוצר כאמור לעיל, תחזיר “איקס עיגול” ללקוח, בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם על ידי ללקוח, תבטל את חיובו של הלקוח בשל העסקה ולא תגבה מהלקוח סכום כלשהו, זולת דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% ממחיר הנכס נושא החוזה או העסקה או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מביניהם. ובנוסף 20 ₪ דמי טיפול.
38.   קיבל הלקוח את המוצר נושא העסקה או החוזה, ידאג להחזרת המוצר לחנות, על חשבון הלקוח, והוא הדין לגבי מוצר כלשהו שקיבל הלקוח בעקבות עשיית העסקה או החוזה. מובהר בזאת כי הלקוח יחויב בתשלום מלא בגין השילוח גם אם טרם קיבל את המוצר, וזאת במידה והמוצר נשוא העסקה או החוזה נשלח מהחנות לחברת השילוח.
39.   יובהר ויודגש: ביטול העסקה, שלא עקב פגם, כאמור לעיל, ע”י מבצע הפעולה, כפוף לכך שמבצע הפעולה יחזיר את המוצר שהוא ארוז באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא.
40.   דע: לא ניתן להחזיר מוצרים לאחר שבוצעה להם הרכבה, אלא באישור מראש בכתב של החנות.
41.   אין בתוצאות הביטול כדי לגרוע מזכותה של החנות לתבוע את נזקיה, בשל כך שערך המוצר פחת כתוצאה מהרעה משמעותית במצבו.
42.   האמור בסעיף זה לא יחול על הטובין והשירותים הקבועים בסעיף 14ג (ד’) לחוק הגנת הצרכן.
43.   האמור בסעיף זה אינו בא להטיל על איקס עיגול אחריות כ”עוסק” בהתאם לחוק הגנת הצרכן.
44.   “איקס עיגול” תהא רשאית לבטל עסקה ו/או מכירה כולה או חלקה:
א.         במקרה ונפלה בהצעה טעות קולמוס, בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור המוצר;
ב.         במקרה של כוח עליון, פעולות מלחמה, איבה או טרור המונעים את המשך המכירה ביצועה או השתתפות במכירה באופן תקין.
ג.          אם יתברר לה כי העסקה ו/או המכירה לוותה בפעילות בלתי חוקית של הזוכים ו/או מי מהם ו/או צד ג’ כלשהו.
ד.         אם יתברר “איקס עיגול” כי הזוכה עלול לשוב ולמכור את המוצר או השרות בו זכה לצד ג’ ו/או לסחור בו.
45.   הודעה על ביטול המכירה תימסר לקונים בטלפון ו/או בכתב לכתובת אותה ציינו בכרטיס הלקוח בעת ההרשמה למכירה.
46.   אם לאחר סיום מכירה התגלה כי המוצר ו/או השרות אזל מהמלאי, רשאית “איקס עיגול” לבטל את המכירה או להציע מוצר חלופי שווה ערך. בוטלה מכירה כאמור “איקס עיגול” ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי לרבות אך לא רק נזק בגין רכישת המוצר ו/או השרות אצל צד שלישי במחיר גבוה יותר.

קניין רוחני

47.   אייקונים (icons) כל מידע ו/או תצוגה המופיעים באתר ,לרבות גרפיקה, עיצוב, הצגה מילולית, סימני מסחר, סימני לוגו (logo) וכן עריכתם והצגתם של אלה, הנם בבעלות בלעדית של “איקס עיגול”
48.   אין להעתיק לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת את התכנים המופיעים באתר אלא אם כן “איקס עיגול” נתנה את הסכמתה לכך, בכתב ומראש.
49.   אין בהצגת החנויות, מוצרים ו/או שירותים המוצגים באתר זה משום הבעת דעה לגביהם אופיים או טיבם ע”י “איקס עיגול”.
50.   רישומי המחשב של החנות בדבר הפעולות המתבצעות דרך האתר יהוו ראיה לכאורה לנכונות הפעולות.

כישלון תמורה

51. “איקס עיגול” מתחייבים כי בכל מקרה של ביטול עסקה ע”י הגולש עקב כישלון תמורה מלא, תפעל “איקס עיגול” לספק מוצר חלופי, שווה ערך, לאחר קבלת ההודעה בכתב מהלקוח, על ביטול והסיבות לביטול העסקה כאמור.
52.  לא הצליחה “איקס עיגול” לספק מוצר חלופי הולם, יושב לרוכש מלוא הכסף ששולם על ידו בפועל , ובלבד שהרוכש ביטל את העסקה אל מול חברת האשראי ושלח ל”איקס עיגול” הצהרה חתומה על ידו, הכוללת את פרוט כל התשלומים שהוציא.

תנאים נוספים

53.   כל מידע ומיצג המוצג באתר לגבי המוצרים והמותגים, טיבם ואיכותם נמסרו ל”איקס עיגול” ע”י מפעילי הספקים והיבואנים ונמצאים באחריותם הבלעדית והמלאה של האחרונים.
54.   נפלה טעות קלומוס בתיאור המוצר, לא יחייב הדבר את “איקס עיגול”. תמונות המוצרים באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר, חלקן או כולן, לבין המוצרים הנמכרים בפועל.
55.  “איקס עיגול” ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד, שיגרם למשתמש או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר שלא על פי תקנון זה – תהא עילת התביעה אשר תהא – לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא, שאז “איקס עיגול” שומרת את הזכות לבטל את הרכישה הספציפית בהודעה בכתב ללקוח. בנוסף על כך, “איקס עיגול” לא תהא אחראית להרכבתם ו/או התקנתם של מוצרים שנרכשו באתר ואחריות זו תחול על ללקוח בלבד ועל חשבונו.
56.   כמו כן, הלקוח יהיה אחראי באופן בלעדי לתחזוקתו ולשירות הנדרש למוצר הנרכש על ידו באמצעות האתר, אלא אם כן נכתב אחרת.

דין ושיפוט

57. הדין החל על תקנון זה ו/או על כל פעולה ו/או סכסוך הנובע ממנו, הוא הדין הישראלי בלבד אשר יגבר על כל כללי ברירת דין המפנים לתחולת דין זר. הסמכות הבלעדית לדון בכל מחלוקת הנובע, במישרין או בעקיפין, מהוראות תקנון זה ו/או מהשימוש באתר ו/או מביצוע עסקה ו/או כל פעולה בו, תהיה לבתי המשפט (השלום או המחוזי) במחוז תל אביב יפו ולא לכל בית משפט או ערכאה שיפוטית אחרת.

משהו לסיכום מלב “איקס עיגול” אל לב “הלקוח”.

“איקס עיגול” הינו חנות עם אמונה בלקוחות אשר מאמינה שלא תגיעה חלילה עם הלקוחות היקרים לשום תביעה או פגיעה, מטרתנו היא לעזור ללקוח ולשמור על הוגנות מוסרית ולא לגרום נזקים לשום צד…

בברכה והצלחה “איקס עיגול”.

 

קטגורית מוצרים